ÉVKÖZI 25. VASÁRNAP

(2021. 09. 19.)

1./ Ma a Fájdalmas Anya búcsú délelőtt fél 9-kor Reggeli dicsérettel és a betegekért felajánlott szentmisével folytatódik. 10.15-től a fájdalmas rózsafüzért fogjuk imádkozni, 11 órától pedig a búcsúi szentmise lesz, amit Füleczki István prefektud atya fog bemutatni. A templom és a rendház udvarán óvoda építkezés van, ezért a búcsúi szentmise nem szabadtéren, hanem a templomban lesz. A körmenet sem a kórház előtti úton halad, hanem a régi útvonalon, a Karjéj utcában.

2./ Szeptember 20-án hétfőn a képviselőtestület őszi ülése a pléánia közösségi temében fél 8-kor kezdődik, amelyre szeretettel hívjuk és várjuk a testület tagjait.

3./ Szerdáig lehet megtekinteni az Agria Park mozijában a Loyolai Szent Ignác megtérésének 500. évvfordulója kapcsán készített Szent Ignác útja c. filmet.